مسابقات لیگ هرمزگان

 

با سلام جلسه قرعه کشی لیگ آقایان سال 1395امروز با حضور سرپرستان محترم تیمها و نایب ریس هیات استان سرکارخانم لک و مسئول کمیته برگزاری و جناب آقای رحیمی ریس هیات بستک برگزار گردید. تیم های شرکت کننده آقایان تیم های هیات رودان. تیم خانه بدمینتون حجاب، تیم خلیج پژم، تیم پالایشگاه، تیم کشاورز لنگه، تیم هیات جناح و هیات میناب، در قسمت بانوان ۸تیم به شرح ذیل شرکت دارند تیم رودان، کشاورز لنگه الف کشاورز لنگه، ب، پالایشگاه ،هیات جناح، هیات بستک، تیم دریانوردی و تیم حجاب بندرعباس 

مسابقات آقایان قرعه کشی شد که به شرح ذیل اعلام میگردد

لیگ آقایان بصورت گروهی و در شش دور به شرح ذیل برگزار میگردد

دور اول:۱-B-پالایشگاه۲-بندرلنگه-خلیج پژم ۳-هیات رودان-هیات میناب۴_خانه بدمینتون بندر -هیات جناح

دور دوم:1- خلیج پژمB. 2-پالایشگاه-هیات میناب۳-بندرلنگه-هیات جناح۴-هیات رودا ن-خانه بدمینتون

دور سوم :۱- Bهیات میناب۲--خلیج پژم -هیات جناح3-پالایشگاه-خانه بدمینتون۴-بندرلنگه-هیات رودان

دور چهارم :۱-Bهیات جناح۲-هیات میناب-خانه بدمینتون۳خلیج پژم- هیات رودان۴-پالایشگاه-بندرلنگه

دورپنجم 1-Bخانه بدمینتون۲-هیات رودان -هیات جناح۳-هیات میناب -بندرلنگه۴-خلیج پژم-پالایشگاه

دور ششم :1-B-هیات رودان2-خانه بدمینتون -بندرلنگه۳-هیات جناح -پالایشگاه۴هیات میناب- خلیج پژم

دور هفتم :۱Bبندرلنگه۲-رودان -پالایشگاه ۳خانه بدمینتون -خلیج پژم ۴- هیات جناح هیات میناب

مسابقات آقایان در سالن پالایشگاه مروارید بندرعباس برگزار میگردد

مسابقات فقط بصورت دوره ای برگزار میگردد و ساعت ۹صبح اولین دورطبق جدول ارسالی برگزار میگردد

هرتیم موظف است نیم ساعت قبل از شروع برگزاری در محل مسابقه حضور داشته باشد

در صورت تاخیر ۱۵دقیقه باخت اعلام و در جدول مسابقات ۳بر صفر ثبت میگردد

ارنج مسابقات در قسمت بانوان و آقایان بصورت ذیل برگزار میگردد : انفرادی اول ، انفرادی دوم ،دوبل اول دوبل دوم و انفرادی سوم

در هر ارنج دو بازیکن جوان حضور دارند یک بازیکن در بازی دوبل و یک بازیکن جوان در بازی انفرادی. حضور جوان یا نوجوان الزامی است

بازیکن تکراری فقط میتواند در یک بازی انفرادی و دوبل شرکت کند

مسابقات در دو روز برگزار میگردد در روز اول سه دور از مسابقات (دور اول، دور دوم و دور سوم ) برگزار میگردد

  

   

مسابقات رنکینگ آقایان

بسمه تعالی

در مورخه ۹۵/۰۴/۲۴پنجشنبه مسابقات رنکینگ و انتخابی بدمینتون استان هرمزگان دردو قسمت دوبل و انفرادی وچهار رده سنی نونهالان و نوجوانان ،جوان و بزرگسال به میزبانی رودان وبا حضور شهرستان های پارسیان،بندرلنگه،بندرعباس،میناب ورودان وتعداد ۶۰ نفربازیکن برگزار گردید.تیم ها رأس ساعت پیش بینی شده در سالن حضور داشته قرعه کشی رأس ساعت ۸:۳۰ صبح با حضور جناب آقای رضا روشن امید، مسئول کمیته داوری هیئت استان و محسن نظر دبیر هیأت استان وسرپرست تیم های شرکت کننده برگزار گردید.

مسابقات رأس ساعت ۹صبح با قرائت کلام الله مجید توسط یکی از بازیکنان پارسیان آغاز گردید.نتایج مسابقات به شرح ذیل اعلام می گردد:

انفرادی

نونهالان

مقام اول: علی رضا دهقان -بندرعباس

مقام دوم: علیرضا سهرابی-بندر عباس

مقام سوم مشترک:مهدی شکر ،بندرعباس-احمد صمدی ،پارسیان

نوجوان

مقام اول: غلامپور -€“رودان

مقام دوم : علیرضا حافظ پور -€“بندرعباس

مقام سوم مشترک:آرمین خاکسار-رودان،همایون خواجه -پارسیان

جوانان

مقام اول:زارعی -€“میناب

مقام دوم :خواجه دادی -میناب

مقام سوم :نمروری -رودان،فرهاد شریفی -بندر لنگه

بزرگسالان

مقام اول:امید سپهریان

مقام دوم:علی اکبر هاشمی پور

مقام سوم مشترک:امیر دریا نورد -بندر لنگه و کمیل صادقی -رودان
دوبل
بزرگسالان

علی اصغرهاشمی پور
حسن اسودی
جوانان
انصاری
صادقی

نوجوانان
اسماعیل خنجی
محمد مال الهی

نونهالان
امیدغریب پور
علی گلستانی.

جهت مشاهده عکس های رنکینگ بانوان و آقایان به آدرس زیر بروید

/http://hbadminh.blogfa.com

 

 

 

   

نتایج مسابقات رنکینگ بانوان

نتایج دومین دوره مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان استان هرمزگان به شرح ذیل میباشد
مسابقات در روز پنج شنبه 24تیرماه در سالن حجاب با حضور تیمهای بستک و جناح...پارسیان ..لنگه و بندرعباس...به صورت تک حذفی برگزار گردید.
اسامی مقام آوران نونهال و نوجوان
مقام اول..آمنه نامی(بستک)
مقام دوم..فروزان قایدیان(بستک)
مقام سوم مشترک...سارا چراغدار (پالایشگاه بندرعباس)..ستایش آهوی زرین(بستک)
دوبل نونهال....ستایش احمدپور ..راحیل نامی(بستک)
مقام اول تیم نوجوان ...انسیه احترامی(تیم گاز سرخون بندرعباس)
مقام دوم ....سحر رضایی(بستک)
مقام سوم مشترک..مهسا حبیبی(بستک)...معصومه رکن الدینی(پالایشگاه بندرعباس)
دوبل نوجوانان..فاطمه حسینی و فاطمه بهرامی.
   

اسامی داوران اقایان برای مسابقات رنکینگ

اسامی داوران آقایان و بانوان در مسابقات رنکینگ استانی به شرح ذیل

اقایان

رضا روشن امید

محسن نظر

علی اکبر هاشمی پور

امید سپهریان

علیرضا حدادی نژاد

علیرضا حسینی

مسعود عسکری

کمیل صادقی

میثم عباسی

بانوان

سکینه لک

فائزه مستجابی

فروغ افخمی

مارال روح نیا

راضیه بیدارنفر

الهه حزنی

مونا بشری

ندا طهماسبی

اسامی ذکر شده به عنوان داوران فعال استان محسوب میشوند و در صورت عدم همکاری با هیئت استان با فدراسیون در خصوص باطل شدن کارت داوری مکاتبه خواهد شد

   

مسابقات رنکینگ

مسابقات بدمینتون رنکینگ انفرادی و دوبل استانی آقایان دوره دوم در شهرستان روداندر چهار رده نونهال و نوجوان و جوان و بزرگسال؛

شرایط شرکت در مسابقات

1- تاریخ ورود ٢٣تیرماه

2- زمان قرعه کشی ٢۴تیرماه ساعت 8:30 صبح در سالن محل برگزاری

3- شروع مسابقات راس ساعت ٩صبح پنج شنبه ٢۴تیرماه

4- بازیکنان باید راس ساعت هشت صبح جهت ثبت نام و قرعه کشی در سالن برگزاری مسابقه حضور داشته باشند.

5- تهیه خوابگاه و پذیرایی به عهده میزبان میباشد

6- هزینه ایاب و ذهاب به رودان و هزینه غذایی به عهده شرکت کننده گان میباشد

7- حق الزحمه داوران و جوایز به عهده استان می باشد

8- نفرات اول تا پنجم هر رده به مسابقات کشوری اعزام میشوندو شرکت در این مسابقات به عنوان شرط اصلی حضور در تیم منتخب استانی میباشد

9- به نفرات برتر جوایز نقدی و حکم قهرمانی اهدا میگردد

10- از انجایی که شرکت در مسابقات رنکینگ در رده بندی هیتها و همچنین تشکیل تیم منتخب قوی جهت شرکت در مسابقات کشوری دارای امتیاز میباشد بنابراین شرکت در این مسابقات الزامی است و عدم شرکت باعث سلب امتیازات و کمکهای مختلف هیات استان هرمزگان میباشد.

11- مسابقات طبق آخرین قوانین مسابقات ارسالی فدراسیون برگزار میگردد

12- هر بازیکن میتواند در دو رده سنی مجاز شرکت نماید ولی از سهمیه هیات در رده بالاتر کاسته خواهد شد

13- هر هیات مجاز به شرکت دادن سه بازیکن در هر رده میباشد به جزهیات شهرستان بستک و جناح که طبق دستور ریس هیات استان میتوانند پنج نفر شرکت کننده به تفکیک هیات بستک و جناح را داشته باشند

14- بازیکنان مقام اول و دوم انفرادی هر رده حق شرکت در مسابقات دوبل را ندارند

   

صفحه 1 از 26

رويداد تصويري

نظر سنجی

آشنايی شما با وب سايت هيئت بدمینتون از چه طریقی بوده است؟
 

جستجو در وبسايت

ما 1 مهمان آنلاین داریم